Tilmeldte
Der er tilmeldt 100 deltagere (16 piger, 84 drenge) på nuværende tidspunkt:
# | Navn | Årgang | Klub | Rating | Køn | Dato |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Lindgren Jeppesen | 2008 | 1400 | 01-03-2024 | ||
2 | Eik Wilhelm Bøgh Zerahn | 2013 | 1000 | 01-03-2024 | ||
3 | Magnus Sejersbøl Yttri | 2009 | 1000 | 01-03-2024 | ||
4 | William Fast | 2013 | 0 | 02-03-2024 | ||
5 | Alexander Fast | 2010 | 0 | 02-03-2024 | ||
6 | Luka Hui jensen | 2008 | 0 | 02-03-2024 | ||
7 | Laurits Kongsted Knudsen | 2011 | Allerød | 1287 | 01-03-2024 | |
8 | Alexander Nielsen | 2010 | Amager Skakforening | 1100 | 01-03-2024 | |
9 | Isabella Chen | 2014 | Amager Skakforening | 1009 | 01-03-2024 | |
10 | Ethan Chen | 2016 | Amager Skakforening | 0 | 01-03-2024 | |
11 | Sofus Villy Grove Knorborg | 2013 | Amager Skakforening | 0 | 01-03-2024 | |
12 | Laurits Skovgaard Justesen | 2011 | Amager Skakforening | 1000 | 02-03-2024 | |
13 | Karl Emil Elmer Nielsen-Refs | 2007 | Amager Skakforening | 2067 | 01-03-2024 | |
14 | Johannes Smedegaard Nielsen | 2011 | Amager Skakforening | 1227 | 01-03-2024 | |
15 | Alfred Hjorth | 2010 | Amager Skakforening | 950 | 01-03-2024 | |
16 | Nikolaj Palm Møller | 2011 | Assens Skakklub | 0 | 01-03-2024 | |
17 | Oliver Lykke Allen | 2012 | Assens Skakklub | 0 | 01-03-2024 | |
18 | Elli-Sofie Munkegaard | 2011 | Assens skakklub | 979 | 01-03-2024 | |
19 | Noah Krug Wahlgreen | 2007 | BMS | 2002 | 01-03-2024 | |
20 | Daniel Tuk Hartsø Jarlskov | 2006 | BMS Skak | 2143 | 01-03-2024 | |
21 | Leia Andries | 2010 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1670 | 01-03-2024 | |
22 | Oliver Käehne Snedker | 2009 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1939 | 01-03-2024 | |
23 | Kathrine Lindegaard Bruntse | 2009 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1748 | 01-03-2024 | |
24 | Villads Majvang Sandmann | 2011 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 2012 | 01-03-2024 | |
25 | Ludvig Sørensen Bjerg | 2010 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1431 | 01-03-2024 | |
26 | Caroline Lindegaard Bruntse | 2009 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1563 | 01-03-2024 | |
27 | Sigurd Sørensen Bjerg | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1156 | 01-03-2024 | |
28 | Buster Hulthin Fyhn | 2011 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1764 | 01-03-2024 | |
29 | Mattis Majvang Sandmann | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1004 | 01-03-2024 | |
30 | Elias Winkler Al-Dakhiel | 2014 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1011 | 01-03-2024 | |
31 | Alexander Majvang Sandmann | 2008 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1037 | 01-03-2024 | |
32 | Bertram Arentoft Jelle | 2010 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 0 | 01-03-2024 | |
33 | Charlie Vo | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1200 | 01-03-2024 | |
34 | Alexandra Alnor | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 0 | 05-04-2024 | |
35 | Atharva Khandelia | 2011 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1250 | 01-03-2024 | |
36 | Noah Skælbæk | 2007 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1850 | 01-03-2024 | |
37 | August Urlund | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 1000 | 02-03-2024 | |
38 | Eik Tusindstråle | 2015 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 800 | 02-03-2024 | |
39 | Mikkel Vinh Løftgaard | 2006 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 2263 | 02-03-2024 | |
40 | Benjamin Tursic | 2013 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 0 | 02-03-2024 | |
41 | Alf Andries | 2006 | Bo.C.A. Juniors Skakklub | 2050 | 02-03-2024 | |
42 | Magne Højgård Buchholtz | 2012 | Esbjerg Skakforening | 0 | 01-03-2024 | |
43 | Sauran Bekmukhanov | 2012 | Esbjerg Skakforening | 1862 | 01-03-2024 | |
44 | Maya Vissing Ulmer | 2010 | Fredericia Skakforening | 1430 | 01-03-2024 | |
45 | August Jalving | 2012 | Frederiksberg / BMS | 1880 | 01-03-2024 | |
46 | Anton Emil Wissing | 2013 | Gentofte | 0 | 01-03-2024 | |
47 | Anders Askjær Mikkelsen | 2014 | Gentofte Skakklub | 1431 | 01-03-2024 | |
48 | Tristan Lund Elnegaard | 2015 | Gentofte Skakklub | 1360 | 01-03-2024 | |
49 | Magni Cederholm | 2007 | Hillerød | 1109 | 02-03-2024 | |
50 | Artur Dorosz | 2011 | Hillerød Skakklub | 1000 | 01-03-2024 | |
51 | Maksymilian Dorosz | 2013 | Hillerød Skakklub | 1000 | 01-03-2024 | |
52 | Vincent Videbæk | 2007 | Holbæk Skakklub | 1897 | 01-03-2024 | |
53 | Oliver Nikola Kruse Lund | 2015 | Hornslet Skoleskak | 800 | 02-03-2024 | |
54 | Bastian Rynkjøb | 2012 | Hvidovre Skakklub | 1402 | 01-03-2024 | |
55 | Nor Andersen | 2013 | Ishøj Skakklub | 1000 | 01-03-2024 | |
56 | Emil Zander | 2010 | Kjellerup | 2100 | 01-03-2024 | |
57 | Simon Zander | 2014 | Kjellerup | 1000 | 01-03-2024 | |
58 | Jarnis Christensen | 2014 | Køge Skakklub | 900 | 01-03-2024 | |
59 | Anna Sofie Li | 2010 | Køge Skakklub | 1774 | 01-03-2024 | |
60 | Nikolaj Li | 2007 | Køge Skakklub | 1708 | 01-03-2024 | |
61 | Tor Birk Hansen | 2009 | Køge Skakklub | 1300 | 01-03-2024 | |
62 | Frida Bjerregaard Hagen | 2014 | Næstved | 0 | 01-03-2024 | |
63 | Julian Bjerregaard Hagen | 2016 | Næstved | 0 | 01-03-2024 | |
64 | Valdemar Peter Hansen | 2010 | Næstved Skakklub | 0 | 01-03-2024 | |
65 | Sarah Sima Derlich | 2010 | Nørrebro | 1864 | 01-03-2024 | |
66 | Christian Derlich | 2008 | Nørrebro | 1589 | 01-03-2024 | |
67 | Vuk Bang Balslev | 2009 | Nørrebro skakklub | 1745 | 01-03-2024 | |
68 | Boyan Pramatarov | 2012 | Randers skakklub | 0 | 29-04-2024 | |
69 | Iðunn Helgadóttir | 2007 | Reykjavík Skakklubb | 1849 | 01-03-2024 | |
70 | Nikolaj Hessel Aggerbeck-Lauritzen | 2006 | Silkeborg Skakklub | 1769 | 01-03-2024 | |
71 | Thorvald Børsen | 2010 | Sjælsø | 0 | 01-03-2024 | |
72 | Liva Buddha jensen | 2009 | Sk1968 | 1350 | 01-03-2024 | |
73 | Oliver Scott Halgaard | 2014 | Skak for sjov | 0 | 01-03-2024 | |
74 | Louis Ong Kirkelund | 2016 | Skak for sjov | 1000 | 01-03-2024 | |
75 | Noah Rath Vesterbæk | 2012 | Skak for sjov | 0 | 01-03-2024 | |
76 | Mathilde Rath Vesterbæk | 2012 | Skak for sjov | 0 | 01-03-2024 | |
77 | Solal Højlund Arnfred | 2014 | Skak for sjov | 1100 | 01-03-2024 | |
78 | Jingsong Ning Nielsen | 2015 | Skak for sjov | 1200 | 01-03-2024 | |
79 | Wilson Andersen | 2015 | Skak for sjov | 980 | 02-03-2024 | |
80 | Elias Johansson | 2009 | Skakforeningen ØBRO | 1607 | 01-03-2024 | |
81 | Anders Grove | 2010 | Skakklubben Evans | 1491 | 01-03-2024 | |
82 | Jakob Sivebæk | 2007 | Skakklubben Evans | 1400 | 01-03-2024 | |
83 | Vitus Bondo Medhus | 2009 | Skakklubben Evans | 2120 | 01-03-2024 | |
84 | Jonas Bøgh Larsen | 2013 | Skakklubben Evans | 1228 | 01-03-2024 | |
85 | Viktor Markvard Berglund | 2015 | Skakklubben Evans | 1000 | 01-03-2024 | |
86 | Bertram Sletten | 2012 | Skakklubben Evans | 1050 | 01-03-2024 | |
87 | Elin Bondo Medhus | 2012 | Skakklubben Evans | 0 | 01-03-2024 | |
88 | Noah Kirkegaard Rasmussen | 2007 | Skakklubben Evans | 1760 | 01-03-2024 | |
89 | Elias Svarre Tipsmark Juulsen | 2007 | Skakklubben Evans | 1573 | 01-03-2024 | |
90 | Xavi Normann Topp | 2009 | Skakklubben Evans | 1500 | 01-03-2024 | |
91 | Malte Skaanning-Pedersen | 2010 | Skakklubben Evans | 800 | 01-03-2024 | |
92 | Nor Merrild Skytte | 2009 | Skakklubben Evans | 1000 | 02-03-2024 | |
93 | Nicolaj Roslev Pedersen | 2011 | Skakklubben Evans | 0 | 02-03-2024 | |
94 | Adrian Thorsen | 2007 | Springeren Kolding | 2163 | 01-03-2024 | |
95 | Patrick Noumedem Hansen | 2013 | Valby skakklub | 1374 | 01-03-2024 | |
96 | Isabella Noumedem Hansen | 2015 | Valby Skakklub | 701 | 01-03-2024 | |
97 | Adam Ørregaard Vierø | 2009 | Aarhus Skakklub/Skolerne | 1016 | 01-03-2024 | |
98 | Emil Bertl-Eberle | 2016 | Aarhus/Skolerne | 960 | 01-03-2024 | |
99 | Robert Skytte | 2013 | Aarhus/Skolerne | 1800 | 01-03-2024 | |
100 | Amanda Skytte | 2016 | Aarhus/Skolerne | 1000 | 01-03-2024 |
Venteliste (betaling mangler)
# | Navn | Årgang | Klub | Rating | Køn | Dato |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Asger Christensen | 2012 | Billund | 0 | 02-03-2024 | |
2 | Villads Elias Zilcken | 2008 | Ingen | 0 | 02-03-2024 | |
3 | Johannes Børresen | 2008 | Nørrebro skakklub | 1481 | 02-03-2024 | |
4 | Danyang Zhang | 2012 | Skakforeningen Odysseus | 1000 | 03-03-2024 | |
5 | Gustav Biel | 2009 | Øbro | 1098 | 04-03-2024 | |
6 | Falke Elias Lind | 2013 | 0 | 04-03-2024 | ||
7 | Birk Rylander Tolfjord | 2013 | Amager skakskole | 0 | 04-03-2024 | |
8 | Carl Dalgaard | 2013 | Skak for sjov | 0 | 05-03-2024 | |
9 | Vilhelm W Røhder | 2012 | Skak for sjov | 1100 | 05-03-2024 | |
10 | Theo Mygind Bonde | 2010 | Amager Skak | 0 | 06-03-2024 | |
11 | Nelson Lottrup Lotus | 2011 | Amager Skak Klub | 0 | 06-03-2024 | |
12 | Holger Breinholt Sørensen | 2010 | Jetsmark | 1200 | 09-03-2024 | |
13 | Konrad Breinholt Sørensen | 2012 | Jetsmark | 0 | 09-03-2024 | |
14 | Sigurd Breinholt Sørensen | 2013 | Jetsmark | 0 | 09-03-2024 | |
15 | Viktor Kjaerulff | 2006 | Horsens skakforening | 1300 | 10-03-2024 | |
16 | Eyvind Bulman-May | 2017 | 0 | 19-03-2024 | ||
17 | Nathan Liu | 2015 | skak for sjov | 0 | 08-04-2024 | |
18 | Nina Buharu | 2011 | 0 | 09-04-2024 |
Lidt statistik
Topliste:
Klub #1: | 21 delt. | Bo.C.A. Juniors Skakklub |
Klub #2: | 13 delt. | Skakklubben Evans |
Klub #3: | 8 delt. | Amager Skakforening |
Klub #4: | 7 delt. | Skak for sjov |
Klub #5: | 4 delt. | Køge Skakklub |
Gennemsnitsalder ved lejrstart: 13 år
Gennemsnitsrating: 1309