Deltagere

Tilmeldte

Der er tilmeldt 93 deltagere (15 piger, 78 drenge) på nuværende tidspunkt:

# Navn Årgang Klub Rating Køn Dato
1 Ellen Fredericia Nilssen 2001 K41 1461 30-01-2013
2 Caterina Wul Micalizio 2004 Springeren 1072 04-02-2013
3 Tiziano Wul Micalizio 2002 Springeren 1167 04-02-2013
4 Katinka Lilly Holmboe Borregaard 1998 Odysseus 1169 12-02-2013
5 Linnea Marie Holmboe Borregaard 2000 Odysseus 1176 12-02-2013
6 Christian Emil Frambøl 2002 Skanderborg 0 13-02-2013
7 Jonas Hilwerda 2003 SC de Paardensprong 1428 25-02-2013
8 Martin Haubro 1994 BMS 2204 26-02-2013
9 Asbjørn Hovgård Schack 2002 Haderslev 1323 26-02-2013
10 Mathias Nielsen 1996 Sydøstfyn 1607 26-02-2013
11 Asbjørn Sørensen 1999 Luxembourg 1525 27-02-2013
12 Rune Sørensen 1999 Luxembourg 1475 27-02-2013
13 Jonas Bjerre 2004 Skanderborg 1613 28-02-2013
14 Anders Gad Lauridsen 1997 Silkeborg 1716 28-02-2013
15 Mikala Høyerup 2003 BMS 1046 28-02-2013
16 Holger R Danielsen 1997 BMS 1614 01-03-2013
17 Simon Emil Søby Østergaard 2004 Skanderborg 0 01-03-2013
18 Rasmus Thøgersen 1997 Skive 2070 01-03-2013
19 Samuel H May 2000 Øbro 1485 04-03-2013
20 Jacob Clausen 2001 Springeren 1329 04-03-2013
21 Hans Jørgen Hansen 2000 Brønshøj 1462 04-03-2013
22 Kaare Veng Basse 2000 Nørre Åby 1329 04-03-2013
23 Emil Kriklywi 1999 Nørre Åby 1085 04-03-2013
24 Daniel Stefirta 2002 BMS 1074 19-03-2013
25 Artur Stefirta 2004 BMS 0 19-03-2013
26 Martin Percivaldi 1999 Hillerød 2150 26-03-2013
27 Carl-Emil Guldin 2001 Skæring 0 27-03-2013
28 Filip Boe Olsen 2003 Viby 1780 02-04-2013
29 Bjarke Hautop Kristensen 2000 Sorø 1881 02-04-2013
30 Kasper Nissen 2001 SK1968 1215 02-04-2013
31 Troels Andersen 1998 Roskilde 1937 02-04-2013
32 Viktor Haarmark Nielsen 1997 Hvidovre 1905 02-04-2013
33 Alexander Torp Jørgensen 1996 Næstved 1576 02-04-2013
34 Bjørn Møller Ochsner 1994 Jetsmark 2341 02-04-2013
35 Johan Møller Ochsner 2001 Aarhus/Skolerne 1498 02-04-2013
36 Frederik Borg Schweizer 1998 Evans 1512 02-04-2013
37 Katrine Eskildsen 2001 Skørping 0 02-04-2013
38 Victor Koch-Müller 2001 BMS 1141 02-04-2013
39 Viktor Borg Schweizer 1999 Evans 1149 02-04-2013
40 Jacob Foged Christensen 2001 Frem 1458 02-04-2013
41 Mia Louise Gammeltoft 1999 Korsør 1150 03-04-2013
42 Mads Andersen 1995 Skanderborg 2476 03-04-2013
43 Simon L. Hansen 2000 Fredericia 1210 03-04-2013
44 Sverre Padkjær Gejl 2002 Springeren 1101 03-04-2013
45 Bror Felix Padkjær Gejl 2004 Springeren 1000 03-04-2013
46 Anna Hedelykke Jensen 2001 Nordre 1108 03-04-2013
47 Alfred Hedelykke Wegger 2002 Nordre 1098 03-04-2013
48 Louis Bjerrum Christiansen 2000 Brønshøj 1129 03-04-2013
49 Jeppe Stenderup Brødsgaard 1999 Roskilde 1519 03-04-2013
50 Thomas Thybo 2002 Morsø 1469 12-04-2013
51 Jesper Thybo 1999 Skive 2149 12-04-2013
52 Anders Frederiksen 1995 Frem 1015 15-04-2013
53 Jakob Frederiksen 1995 Frem 1289 15-04-2013
54 Bastian Preisel 1999 Allerød 1074 16-04-2013
55 Alexander Jessen 1995 Herning 1905 22-04-2013
56 Frej Dahl Linneke 2003 0 24-04-2013
57 Villads Ussing Bojesen 1999 Øbro 1277 01-05-2013
58 Adam Louie Hekkel Vergara 1995 Herning 1600 07-05-2013
59 Simon Amdi 1999 Herning 1123 14-05-2013
60 Benedicte Tcherkewitch Kistrup 2002 BMS 1000 16-05-2013
61 Nicolai Tcherkewitch Kistrup 2002 BMS 1540 16-05-2013
62 Emil Skovgaard 2003 Nørrebro 1186 28-05-2013
63 Andreas Skovgaard 2003 Nørrebro 1350 28-05-2013
64 Emmet Smith 2000 Nørrebro 1185 28-05-2013
65 Yunus Mermer 2003 Tyrkiet 1352 03-06-2013
66 Mihai Ursta Anghel 1998 Haslev 1616 04-06-2013
67 Thea Nicolajsen 1996 VRS 1811 12-06-2013
68 Tobias Aagaard Hansen 2002 Frem 1086 13-06-2013
69 Jonathan Aagaard Hansen 2005 Frem 1054 13-06-2013
70 Magnus Merrild 2001 Herning 1029 14-06-2013
71 Mads Henneberg Hasager 2003 Hinnerup 1526 18-06-2013
72 Michael Alexandersen 1998 BMS 1280 19-06-2013
73 Ninna Alexandersen 1997 BMS 1050 19-06-2013
74 Signe Lystrup Nielsen 2004 BMS 0 20-06-2013
75 Asbjørn Hummel Jensen 1997 1045 25-06-2013
76 Rasmus Hjarnø Tvedegaard 2004 Korshøjskolen 0 25-06-2013
77 Ellen Sofia Kakulidis 1997 Aalborg 1423 25-06-2013
78 Frederik Fjellerad 2000 Fredericia 1094 25-06-2013
79 Marius Rehoff Hyldahl 2001 Skæring 0 27-06-2013
80 Michael Vesterli 1995 BMS 2068 27-06-2013
81 Alexander Le Besq 2000 Frem 1612 27-06-2013
82 Emma Le Besq 1997 Frem 1788 27-06-2013
83 Christian Leerbæk Iversen 1995 Evans 1939 28-06-2013
84 Jens Albert Ramsdal 1997 Åbyhøj 2057 01-07-2013
85 Mikkel Hannibal Ramsdal 1999 Åbyhøj 1373 01-07-2013
86 Lasse Andreas Ramsdal 2001 Åbyhøj 1645 01-07-2013
87 Theis Scheuer Jansen 2001 0 01-07-2013
88 Kristian Seegert 1994 Skanderborg 2107 02-07-2013
89 Nicolai Kvist Brondt 1992 BMS 2152 02-07-2013
90 Bjarke Vangsgård 1998 Vejlby-Risskov 1761 03-07-2013
91 Freja Vangsgård 1998 Vejlby-Risskov 1730 03-07-2013
92 Peter Frederik Jensen 1999 Haslev 1300 09-07-2013
93 Rasmus Brandt Pedersen 2000 Nørre Åby 1146 16-12-2015

Venteliste

# Navn Årgang Klub Rating Køn Dato

Interesserede (betaling mangler)

Interesselisten er p.t. tom.


Lidt statistik

Topliste:

Klub #1:13 delt.BMS
Klub #2:7 delt.Frem
Klub #3:5 delt.Springeren
Klub #3:5 delt.Skanderborg
Klub #5:4 delt.Herning

Gennemsnitsalder ved lejrstart: 13,4 år

Gennemsnitsrating: 1419

Guldsponsor

Sølvsponsor