Sommerlegene – Holdopstillinger

Argentina

 

Brasilien

 

Belgien

 

Colombia

Mikkel Manosri Jacobsen
 
Johan Hardlei
 
Christian Iversen
 
Rasmus Thøgersen
Viktor Haarmark Nielsen
 
Jesper Søndergaard Thybo
 
Jonas Bjerre
 
Filip Boe Olsen
Mathias Kejlstrup Simonsen
 
Villads Ussing Bojesen
 
Troels B. Andersen
 
Niels Buster Krog Westh
Freja Vangsgård
 
Magnus Mejlvang
 
Lasse Ramsdal
 
Frederik Borg Schweizer
Adam Louie Hekkel Vergara
 
Rune Sørensen
 
Andreas Skovgaard
 
Mikkel Ramsdal
Johan Møller Ochsner
 
Peter Frederik Jensen
 
Kasper Nissen
 
Joshua Kehlet
Michael Alexandersen
 
Emil Skovgaard
 
Markus Andreas Baadsgaard
 
Tiziano Wul Micalizio
Arn Holland
 
Sanshiro Kræmmer
 
Kaare Veng Basse
 
Rasmus Brandt Pedersen
Kishichiro Kræmmer
 
Viktor Borg Schweizer
 
Philip Alexander Frost
 
Mikkel Mejlvang
Emil Vibe Raunstrup
 
Marcus Christensen
 
Silas Tram Lux
 
Benedicte Kistrup
Mikala Holmgaard Høyerup
 
Simon Voldum Ehrenreich
 
Pernille Kirkebak Højer
 
Kristine Boye Sten
Simon Østergaard
 
Marius Glytner
 
Olav Erstad Jørgensen
 
Christian Østergaard Samuelsen
Nikolaj Mynderup Amby
 
Katrine G. Eskildsen
 
Sigrid Erstad Jørgensen
 
Christian Emil Frambøl
 
 
Signe Lystrup Nielsen
 
 
 
 
             

Tyskland

 

Holland

 

Frankrig

 

Costa Rica

Tobias Dreisler
 
Jens Albert Ramsdal
 
Alexander Jessen
 
Tobias Ilsøe Jensen
Bjarke Hautop Kristensen
 
Casper Christensen
 
Julius Mølvig
 
Sophus M. Møller
Mihai Vlad Ursta Anghel
 
Emma Le Besq
 
Martin Percivaldi
 
Bjørn Hebsgaard Nielsen
Asbjørn Sørensen
 
Nicolai Kistrup
 
Samuel H. May
 
Mathias Nielsen
Emmet Smith
 
Asbjørn Hovgård Schack
 
Ellen Fredericia Nilssen
 
Alexander Le Besq
Elisabeth M. Møller
 
Yunus Mermer
 
Louis Bjerrum Christiansen
 
Jacob Foged Christensen
Simon Andreasen
 
Jakob Frederiksen
 
Victor Koch-Müller
 
Thomas Søndergaard Thybo
Anna Hedelykke Jensen
 
Sverre Padkjær Gejl
 
Frederik Nørmølle Buttenschøn
 
Alfred Hedelykke Wegger
Simon Amdi
 
Caterina Wul Micalizio
 
Linnea Marie Holmboe Borregaard
 
Nienke van den Brink
Anders Frederiksen
 
Martin Møller
 
Bastian Preisel
 
Bror Padkjær Gejl
Gabriel Larsen
 
Asbjørn Heshe Nielsen
 
Magnus Merrild
 
Mia Louise Gammeltoft
Lasse Borring Petersen
 
Morten Boendorf Iversen
 
August Juhl Sørensen
 
Svante Juul Ellemand
Marie Hebsgaard Nielsen
 
Valdemar Mandrup
 
Andrea B. Andersen
 
Rasmus Trærup Brødsgaard

Guldsponsor

Sølvsponsor