Deltagere

Tilmeldte

Der er tilmeldt 106 deltagere (18 piger, 88 drenge) på nuværende tidspunkt:

# Navn Årgang Klub Rating Køn Dato
1 Caterina Wul Micalizio 2004 Springeren 1151 02-02-2014
2 Tiziano Wul Micalizio 2002 Springeren 1399 09-02-2014
3 Martin Percivaldi 1999 Hillerød 2156 21-02-2014
4 Asbjørn Sørensen 1999 Differdange 1540 24-02-2014
5 Rune Sørensen 1999 Differdange 1445 24-02-2014
6 Jacob Foged Christensen 2001 Frem 1455 25-02-2014
7 Ellen Fredericia Nilssen 2001 Øbro 1626 03-03-2014
8 Jens Albert Ramsdal 1997 SK 1968 2048 04-03-2014
9 Mikkel Ramsdal 1999 Åbyhøj 1579 04-03-2014
10 Lasse Ramsdal 2001 Åbyhøj 1689 04-03-2014
11 Christian Emil Frambøl 2002 Skanderborg 0 04-03-2014
12 Asbjørn Hovgård Schack 2002 Haderslev 1535 05-03-2014
13 Sophus M. Møller 2000 Frem 2006 06-03-2014
14 Elisabeth M. Møller 2004 Frem 1315 06-03-2014
15 Villads Ussing Bojesen 1999 Øbro 1794 12-03-2014
16 Niels Buster Krog Westh 2000 Åbyhøj 1632 12-03-2014
17 Simon Andreasen 2001 BMS 1252 13-03-2014
18 Viktor Haarmark Nielsen 1997 Hvidovre 2026 18-03-2014
19 Nicolai Kistrup 2002 BMS 1729 18-03-2014
20 Benedicte Kistrup 2002 BMS 1049 18-03-2014
21 Michael Alexandersen 1998 1250 19-03-2014
22 Louis Bjerrum Christiansen 2000 Brønshøj 1354 19-03-2014
23 Johan Møller Ochsner 2001 Aarhus/Skolerne 1594 19-03-2014
24 Simon Østergaard 2004 Skanderborg 0 21-03-2014
25 Bastian Preisel 1999 Allerød 1029 24-03-2014
26 August Juhl Sørensen 2004 Skæring 0 24-03-2014
27 Mikkel Manosri Jacobsen 1999 BMS 1966 25-03-2014
28 Jonas Bjerre 2004 Skanderborg 2052 27-03-2014
29 Jakob Frederiksen 1995 Frem 1204 27-03-2014
30 Anders Frederiksen 1995 Frem 1000 27-03-2014
31 Rasmus Thøgersen 1997 Skive 2111 28-03-2014
32 Martin Møller 1999 Vojens 1141 28-03-2014
33 Sanshiro Kræmmer 2002 Nørrebro 1208 31-03-2014
34 Kishichiro Kræmmer 2004 Nørrebro 1072 31-03-2014
35 Sverre Padkjær Gejl 2002 Springeren 1214 31-03-2014
36 Bror Padkjær Gejl 2004 Springeren 1009 31-03-2014
37 Bjarke Hautop Kristensen 2000 Sorø 1933 31-03-2014
38 Yunus Mermer 2003 1430 31-03-2014
39 Katrine G. Eskildsen 2001 Aalborg 0 31-03-2014
40 Lasse Borring Petersen 2002 Haderslev 1000 31-03-2014
41 Kaare Veng Basse 2000 Nr. Åby 1309 31-03-2014
42 Mia Louise Gammeltoft 1999 Korsør 1047 01-04-2014
43 Andreas Skovgaard 2003 Nørrebro 1341 01-04-2014
44 Emil Skovgaard 2003 Nørrebro 1281 01-04-2014
45 Filip Boe Olsen 2003 Viby 1938 01-04-2014
46 Nikolaj Mynderup Amby 2004 Skæring 0 01-04-2014
47 Signe Lystrup Nielsen 2004 BMS 1000 01-04-2014
48 Alexander Le Besq 2000 Frem 1647 01-04-2014
49 Emma Le Besq 1997 Frem 1751 01-04-2014
50 Emmet Smith 2000 Nørrebro 1276 01-04-2014
51 Kasper Nissen 2001 SK 1968 1231 01-04-2014
52 Valdemar Mandrup 2003 Hornslet 0 01-04-2014
53 Svante Juul Ellemand 2003 Hornslet 0 01-04-2014
54 Frederik Nørmølle Buttenschøn 2003 Hornslet 1154 01-04-2014
55 Anna Hedelykke Jensen 2001 Nordre 1196 01-04-2014
56 Alfred Hedelykke Wegger 2002 Nordre 1191 01-04-2014
57 Olav Erstad Jørgensen 2002 Roskilde 0 01-04-2014
58 Sigrid Erstad Jørgensen 2005 Roskilde 0 01-04-2014
59 Mathias Nielsen 1996 Sydøstfyn 1675 01-04-2014
60 Arn Holland 2004 Nørrebro 1257 02-04-2014
61 Magnus Merrild 2001 Herning 1029 02-04-2014
62 Philip Alexander Frost 2001 Rønne 1207 02-04-2014
63 Johan Hardlei 2000 SK 1968 1872 03-04-2014
64 Alexander Jessen 1995 Herning 1908 03-04-2014
65 Markus Andreas Baadsgaard 2003 Helsinge 1328 03-04-2014
66 Tobias Ilsøe Jensen 1997 Frem 2069 03-04-2014
67 Linnea Marie Holmboe Borregaard 2000 Caïssa 1169 08-04-2014
68 Nienke van den Brink 2004 Caïssa 1160 09-04-2014
69 Samuel H. May 2000 Øbro 1693 15-04-2014
70 Kristine Boye Sten 2002 Jetsmark 0 15-04-2014
71 Emil Vibe Raunstrup 2003 Skørping 1029 15-04-2014
72 Frederik Borg Schweizer 1998 Evans 1631 24-04-2014
73 Simon Voldum Ehrenreich 2005 Hinnerup 0 24-04-2014
74 Viktor Borg Schweizer 1999 1150 24-04-2014
75 Christian Østergaard Samuelsen 2001 Skørping 1000 25-04-2014
76 Morten Boendorf Iversen 1999 Rokaden 0 29-04-2014
77 Victor Koch-Müller 2001 BMS 1289 01-05-2014
78 Magnus Mejlvang 1999 Bornholm 1616 06-05-2014
79 Mikkel Mejlvang 2003 Bornholm 1219 06-05-2014
80 Christian Iversen 1995 Evans 1998 06-05-2014
81 Gabriel Larsen 2002 Rokaden 0 14-05-2014
82 Simon Amdi 1999 Herning 1131 22-05-2014
83 Julius Mølvig 1995 Roskilde 1900 26-05-2014
84 Pernille Kirkebak Højer 2002 Jetsmark 0 27-05-2014
85 Mikala Holmgaard Høyerup 2003 BMS 1046 28-05-2014
86 Mihai Vlad Ursta Anghel 1998 Haslev 1729 02-06-2014
87 Adam Louie Hekkel Vergara 1995 Herning 1550 02-06-2014
88 Mathias Kejlstrup Simonsen 1999 Evans 1801 02-06-2014
89 Rasmus Trærup Brødsgaard 2004 Skæring 0 03-06-2014
90 Marie Hebsgaard Nielsen 2004 Esbjerg 0 03-06-2014
91 Bjørn Hebsgaard Nielsen 2000 Esbjerg 1868 03-06-2014
92 Tobias Dreisler 2000 SK 1968 2114 04-06-2014
93 Marius Glytner 2000 Tårnby 1000 06-06-2014
94 Peter Frederik Jensen 1999 Haslev 1314 06-06-2014
95 Troels B. Andersen 1998 Roskilde 1915 13-06-2014
96 Andrea B. Andersen 2005 Roskilde 0 13-06-2014
97 Asbjørn Heshe Nielsen 1999 Roskilde 1087 13-06-2014
98 Jesper Søndergaard Thybo 1999 Skive 2121 17-06-2014
99 Thomas Søndergaard Thybo 2002 Morsø 1581 17-06-2014
100 Casper Christensen 1995 BMS 1975 17-06-2014
101 Bjarke Vangsgård 1998 Vejlby-Risskov 1859 18-06-2014
102 Freja Vangsgård 1998 Vejlby-Risskov 1809 18-06-2014
103 Silas Tram Lux 2004 Skørping 1091 18-06-2014
104 Rasmus Brandt Pedersen 2000 Nr. Åby 1171 19-06-2014
105 Joshua Kehlet 2002 SK 1968 1343 24-06-2014
106 Marcus Christensen 1999 Evans 1138 25-06-2014

Venteliste

# Navn Årgang Klub Rating Køn Dato

Interesserede (betaling mangler)

Interesselisten er p.t. tom.


Lidt statistik

Topliste:

Klub #1:8 delt.Frem
Klub #1:8 delt.BMS
Klub #3:6 delt.Nørrebro
Klub #3:6 delt.Roskilde
Klub #5:5 delt.SK 1968

Gennemsnitsalder ved lejrstart: 13,4 år

Gennemsnitsrating: 1398

Guldsponsor

Sølvsponsor